Prvních 20 minut z Forza Horizon 4

12. září 2018 10:10 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Forza Horizon láká ve čtvrtém dílu hned na několik zajímavých prvků. Dynamické počasí, změny ročních období a samozřejmě velký otevřený svět. Vývojáři z Playground Games se rozhodně nebojí svou hru ukázat, vždyť se také mají čím chlubit. Nyní máme k dispozici video, v němž lze zhlédnout prvních dvacet minut ze hry.

Čtvrtý díl nabídne krásy anglického venkova, mimo jiné například Edinburg. Hráči budou mít k dispozici slušný vozový park, na projížďku bude čekat celkem 450 automobilů. Krom závodů a prozkoumávání světa však vývojáři připravili také něco navíc.

V minulosti jsme již psali o možnostech v rámci tzv. Horizon Stories. Hráči si ve hře mohou pořídit vlastní firmu, třeba taxislužbu. Případně se konečně mohou uplatnit jako kaskadéři. Navíc budou mít také možnost zakoupit vlastní dům. Financování nového bydlení se objede bez hypotéky, kredity za splněné mise budou stačit. K tomu všemu vývojáři připravili také nové multiplayerové módy.

Vypadá to, že čtyřka naservíruje hráčům slušnou porci zbrusu nových vedlejších aktivit. Co na ně říkáte? Chcete v závodní hře vlastnit dům, nebo vám stačí kvalitní závody? Forza Horizon 4 vychází 2. října na Xbox One a PC. Předobjednat si jí můžete na Xzone.

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
15916702
Merengues9 napsal 12. 9. 2018 v 12.52

davidjaho: no kdyz srovnam prvni TDU s Forzou Horizon 3 tak pro me vyhrava TDU. Forza je sice dobra, ale cekal jsem vic.

Nahlásit nevhodný obsah

20859740
davidjaho napsal 12. 9. 2018 v 11.15

Nevím jak vám, ale Horizon mi začíná čím dál tím víc připomínat Test Drive Unlimited.

Nahlásit nevhodný obsah