WH: Chaosbane představuje gameplay

13. září 2018 13:50 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

Akční RPG Warhammer: Chaosbane sice bylo představeno už v červnu letošního roku, ale až nyní se s námi vývojáři z Eko Software podělili o záběry přímo ze hry. Představili nám dva charaktery a ponurý dungeon zmítaný chaosem.

Je docela překvapivé, že Chaosbane je prvním akčním RPG zasazené do tohoto světa od Games Workshop. Možná jste se teď zarazili s tím, že přeci nedávno vyšel Inquisitor – Martyr, který patří do stejného žánru, ale ten patří do Warhammeru 40 000. Do stejného univerza jako Chaosbane patří z poslední doby například oba díly Vermintide.

Po stránce hratelnosti Chaosbane se drží zaběhlých standardů. Vývojáři přichází s klasickým diablovským stylem. Zatím nevíme, jak přesně tato hra bude zapadat do univerza Warhammeru. Jako nepřátelé tady budou posluhovači Nurgla, boha Chaosu, takže hlavním hrdinou by měl být někdo z Empire. Věci ohledně lore ale raději přenechám odborníkům.

Krom klasického válečníka se na scéně také ukázal kouzelník v podobě vysokého elfa. Hra bude mimo jiné nabízet i kooperační mód, kdy se k vám může další hráč kdykoliv připojit a pak zase odejít. První ukázka z Chaosbane nás moc nepřekvapila, ale zatím se nám zamlouvá více, než výše zmíněný Inquisitor – Martyr.

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 13. 9. 2018 v 16.07

hmm nevypadá to špatně, ale z těch 3 minut ehh trochu obyč, nic co by řvalo jo tohle bude pecka kterou potřebuju mít, ale uvidí se, hra byla teprve oznámena nedávno že jo. Co já bych chtěl je velký open world rpg z warhammeru 40k, žádný strategie, multiplayer střílečky, nebo izometrický coop blbosti, ale dostat se do toho světa mít možnosti ke komu se přidat atd, mít tam víc planet a nemuselo by to mít ani nějakej kohezní příběh, nepotřebuju zachranovat celej vesmír před bohy chaosu nebo sloužit přímo císaři abych ochránil impérium lidstva, stačilo by prostě jen zaznamenat ten svět přes oči nějakýho marináka nebo inkvizitora a byl bych nadšen.

Nahlásit nevhodný obsah