Detaily o další zimní mapě v Battlefieldu V

25. září 2018 08:12 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (1)

Pro nadcházející Battlefield V nám zatím švédské studio DICE detailně představilo dvě mapy. Jako první se nám ukázal norský Narvik, další v pořadí byla městská lokace v podobě nizozemského přístavního města Rotterdam. Na první jmenovanou nyní navazuje další zasněžená mapa, a to Fjell 652.

Ta bude opět zasazena do západoskandinávského státu a bude se jednat o mapu, kde budou hrát prim souboje pěchoty společně s leteckými souboji. Pokud jste si v předchozím Battlefieldu 1 oblíbili mapu Argonne Forrest, zde se budete cítit jako doma, navíc tu přijdou na řadu i vaše zkušenosti s pilotováním letadel. Mapa bude zcela určitě hratelná jak v klasickém režimu Conquest, tak i v rámci třetího a čtvrtého dne Grand Operations. Během poslední části vylepšených operací budou hráči moci vyzkoušet mód Final Stand, který rozhodne o vítězství či porážce v tomto cirka hodinovém zápase.

Zatímco Narvik nabídne souboje na větší dálku a dá šanci i třeba odstřelovačům, Fjell 652 se soustředí na souboje na blízko, kde přijdou vhod rychlé samopaly. Mělo by se taktéž jednat o druhou nejmenší mapu, kterou nový Battlefield nabídne v den vydání. Středobodem bude několik horských chat, které budou obehnány strmými horami. Na řadu zde přijde i systém fortifikace, který pomůže celé místo lépe ochránit. Svou roli sehraje i počasí, kdy silná sněhová bouře může ovlivnit výsledek bitvy.

Co na mapu říkáte, zamlouvá se vám?

Battlefield V si můžete předobjednat na Xzone.cz, vychází 20. listopadu.

Zdroj: YouTube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876673
rohaac napsal 25. 9. 2018 v 12.21

Malá mapa v žádném případě nerovná se špatná mapa. Ale 64 hráčů na menší mapě je aspon pro mě nehratelná pohroma. Tímhle trpěl už BF3. V BF bc2 jsou ty mapy mnohem menší třeba v rozšíření Vielnam mají jen tři vlajky ale je to v klidu protože jen 32 hráčů. Takže s menší mapou nemám vůbec problém naopak, problém je když to na mapě vypadá jak na Václáváku kde po sobě začnou všichni střílet

Editováno: 25. 09. 2018 v 12.22

Nahlásit nevhodný obsah