Nové CoD bez day one patche nespustíte

8. říjen 2018 16:44 / Ferdys / Novinky / Diskuze (2)

Pokud jste si zakoupili minulý díl Call of Duty, tak si určitě pamatujete, že ke spuštění jste potřebovali day one patch. Vypadá to, že Treyarch jde podobnou cestou. Na Twitteru se objevil obrázek od uživatele Ateam_ShadoWw, na kterém se píše, že ke spuštění Call of Duty: Black Ops 4 je potřeba update.

Tato metoda byla efektivní v boji proti předčasným unikům informací ze hry. Nyní s díly jako Black Ops 4 nebo WW2 toto riziko odpadlo. Uživatelé, co mají hru k dispozici předběžně, tak mají smůlu a musí čekat, až bude day one patch k dispozici.

I když letošní díl postrádá kampaň pro jednoho hráče, tak části jako intro nebo zombie by měly být hratelné offline. Bez day one patche ovšem hru nespustíte vůbec, což znamená, že hra je pro vlastníky hry na disku a bez přístupu na internet prakticky nehratelná. Výše uvedené samozřejmě nebude problém pro vlastníky digitální verze hry.

Treyarch zatím žádné informace o day one patchi neprozradil, ale informace o velikosti nebo změnách by hráči jistě uvítali. Patch by měl být k dispozici den nebo dva před vydáním 12. října.

Co se týče ostatních novinek, tak Treyarch potvrdil, že majitelé, co si hru předobjednali, mohou již zítra začít se stahováním. Vývojáři také odhalili, že mód Blackout bude mít uzamčené FPS, a to na hodnotu 120. Framerate však Treyarch plánuje odemknout krátce po vydání.

Call of Duty: Black Ops 4 si můžete zakoupit na e-shopu Xzone.cz.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880959
V1nn13 napsal 8. 10. 2018 v 18.02

po x letech dam prednost cod pred BF, tak snad se nebudu tlouct do hlavy :D Ten Blackout mod byl v bete super, ale optimalizace bidna, snad to poslape ted lepe :)

Nahlásit nevhodný obsah

20922534
Sarakat napsal 8. 10. 2018 v 17.09

To bude Day One Patch tak 50GB

Nahlásit nevhodný obsah