Mobilní Warcraft se inspiruje Pokemon Go

22. listopad 2018 11:09 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

Dnes se nejspíš bude v souvislosti s Blizzardem hlavně řešit čtvrtý díl série Diablo, o kterém jsme se díky Kotaku dozvěděli zajímavé informace. Krom toho ale také byla řeč o Warcraftu. Netýkalo se to ale předělávky třetího dílu ani čtyřky. Informace mluví o mobilní hře ze světa Warcraftu, která má být inspirovaná Pokémon Go.

Blizzard se ohledně mobilních her vyjádřil v tom ohledu, že jich do budoucna plánuje více. Prý se pohled na Diablo Immortal přímo ve studiu hodně liší od názorů hráčů. I když za něj schytali obrovskou kritiku, stále mu plně důvěřují. Menších mobilních projektů prý ve studiích Blizzardu vzniká několik.

Jeden z takových týmů by měl pracovat na Warcraft hře, která bude fungovat podobně jako Pokémon Go. V poslední době se s takovými hrami docela roztrhl pytel. Příští rok nás čeká hra tohoto typu ze světa Harryho Pottera a není to zase tak dávno, co vyšlo Follow JC Go. Není ale jisté, že o tomto projektu vůbec někdy něco uslyšíme přímo od Blizzardu. Rušení rozpracovaných projektů v jejich případě není nic neobvyklého.

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20863111
Valvetro napsal 22. 11. 2018 v 12.43

Ono je to už asi celkem jedno, Blizzard (i když se už nějakou dobu spekuluje spíš nad vládou Activisionu) stejně začal ztrácet svoji tvář. Pro mě to byla vždy ukázka toho, jak se příkladně starat o své tituly. Méně je více, kvalitní podpora, pevná základna fanoušků, rozvinuté světy a za to nebylo nikomu líto zaplatit něco navíc. Co dnes? Immortal je krásná ukázka. Fanoušci to nechtějí, ale hře se stejně důvěřuje, protože i když to bude "nejhatovanější" hra od Blizzardu, lidi to hrát budou a peníze stejně potečou. Nakonec to dopadne třeba jako Star Wars. Staří fanoušci a hardcore jádro jen zapláče, kam to celé míří a malí školáčci si užívají své pouzdro a batůžek s Kylo Renem.

Nahlásit nevhodný obsah