Do Pokémon Go míří souboje mezi hráči

5. prosinec 2018 11:59 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

I když se může zdát, že největší vlnu popularity má mobilní Pokémon Go už dávno za sebou, tak se mu daří více než dobře. Vývojáři z Nianticu se o něj starají, jak se patří a v nejbližší době konečně přijde něco, po čem hráči volají už od vydání hry. Nejen v pokémoních hrách, ale třeba i v seriálu bylo velmi důležitou složkou bojování mezi trenéry. Nyní tato funkce míří i do Pokémon Go.

Souboje budou probíhat stejným stylem, jako při dobývání gymů. Vše probíhá v reálném čase. Potřebujete k tomu jen partu tří dostatečně silných pokémonů. Ať už se vám podaří vyhrát nebo prohrajete, dostanete odměny, mezi kterými mohou být i vzácné předměty.

Ještě, než se pustíte do soubojů, je třeba si vybrat ligu. Celkem jsou na výběr 3. V první z nich, Great League, můžete bojovat jen s pokémony, kteří nepřesahují 1 500 CP. V Ultra League se tento limit zvyšuje na 2 500 CP. Master League pak žádná omezení nemá a můžete do boje vyslat koho chcete.

Stejně jako v případě výměny pokémonů budete muset i při soubojích být s dalším trenérem blízko u sebe. Pokud ale máte s některým z vašich přátel vysoký level přátelství, můžete se s ním utkat odkudkoliv.

S vydáním Pokémon Let’s Go komunita kolem mobilní verze docela ožila. Ceníme si toho, že i když Niantic dělá na dalších projektech, stále se o Pokémon Go stará. Příští rok by měli vydat hru podobného rázu ze světa Harryho Pottera. Do té doby ale ještě pár desítek pokémonů stihnete nechytat.

Zdroj: Pokémon Go Live

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20845348
Lahva napsal 5. 12. 2018 v 12.31

To léto co to vyšlo jsme opravdu trávili hodiny venku lovením. Ještě následující léto nás to trochu drželo. Ale tohle je daň za to, že ty hry vycházejí se zlomkem obsahu a vracet se do toho opravdu budeme těžko. Co já vím, tak z deseti nás to druhé léto hrálo cca 5 a do dneška u toho zůstal jenom jeden a to taky díky tomu, že žije ve velkém městě a v centru, takže to má na raidy prakticky z balkonu.

Nahlásit nevhodný obsah