Dragon Age 4 asi opravdu na TGA

5. prosinec 2018 13:12 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (0)

Dá se říct, že The Game Awards, herní akce v režii Geoffa Keighleyho, bude určitě tím pomyslným vrcholem tohoto roku. Od roku 2014 nás pravidelně baví tímto herním svátkem a ani protentokrát nebude nic jinak. Všichni už se těšíme, jaké nové hry nám takhle akce přinese.

Několik zvěstí a zpráv už jsme měli možnosti zaslechnout, samozřejmě čím blíže akce je, tím více se stupňují. O možnosti zveřejnění dalšího Dragon Age jsme už něco psali, ale zdá se, že se opravdu nějaké ukázky dočkáme. Casey Hudson se asi před týdnem rozpovídal na svém blogu, ale teď tu máme ještě aktuálnější informace.

Podle herního portálu GamesBeat se odhalení na letošních The Games Awards dočkáme, ale to co uvidíme, bude jediná hotová část hry. „Dragon Age 4, nebo jak to pojmenují, je podle zdrojů ze studia alespoň tři roky před vydáním. Toto datum by se mohlo změnit, ale taková jsou momentálně očekávání Electronic Arts. Bioware s EA se ani ještě nedohodli, jak se nové pokračování bude jmenovat, ale to by samozřejmě ještě před konáním The Game Awards mohli rozhodnout.“ píše redaktor GamesBeatu Jeffrey Grubb.

Podle těchto informací to vypadá, že v Bioware si ukousnuli příliš velké sousto. Studio ještě ani nemá hotový svůj další projekt Anthem. Je ovšem logické, že po nepovedeném pokusu o to přivést Mass Effect zpět k životu, je Dragon Age to správnou volbou. Hlavně tedy především vůči fanouškům týmu, kteří jsou teď ne úplně uspokojeni s výsledkem Andromedy a oznámením Anthemu, který je nechává chladnými. Podobně jako to udělala Bethesda s oznámením dalších The Elder Scrolls, tak i Bioware by dalším Dragon Agem spoustu hráčů uklidnil.

Zdroj: Gameinformer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!