THQ Nordic kupuje Carmageddon

6. prosinec 2018 13:25 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (3)

Rakouský vydavatel THQ Nordic jede tento rok ve velkém stylu. Především tedy neustále nakupuje nějaká studia, nebo nové herní značky a jak je vidět, nehodlá s tím jen tak přestat.

Rozhodl se totiž koupit od britského týmu z Newportu Stainless Games populární značku Carmageddon. Tuto závodní řežbu si asi pamatuje mnoho z vás a existuje spousta fanoušků, kteří by rádi viděli nějaké pořádné pokračování.

Obchod proběhl s pobočkou THQ Nordic ve Švédsku a ostatní záležitosti, jako je prodej a distribuce značky, nebo také případná pokračování a nový obsah, má na starosti THQ Nordic GmbH. Zatím vedení rakouské firmy neoznámilo, co se slavnou sérií hodlá udělat, ale můžeme jen doufat, že výsledek bude lepší než vlažně přijatý Carmageddon: Reincarnation.

A co na to říkáte vy? Zahráli byste si rádi nový Carmageddon, nebo chcete raději vidět něco originálního? Dejte nám vědět v komentářích!

Zdroj: DSOGaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20923066
Mrkev_666 napsal 14. 12. 2018 v 01.08

Jednička byla fakt pecka a hodně času jsem u ni strávil a hlavně pak u multiplayeru, takže kdyby se podařil nový díl v duchu jednicky byl by to narez!

Nahlásit nevhodný obsah

20860885
Corvus von Corax napsal 6. 12. 2018 v 19.30

Já jsem toho názoru, že tohle je typická '90 frančíza a fakt by mě překvapilo, kdyby se zrovna TUHLE značku vyplatilo kupovat. Asi se pár lidí ještě najde (nostalgici?), které baví rozjíždět důchodce a krávy na silnici, ale za mě je to odpad poplatný době, kdy v kinech frčel Arnold se Slájem... A zrovna Carmageddon toho asi moc převratného v herních mechanikách nepřinese... :-) Jenže žijeme v době, kdy se hraje o peníze fotbal s obřím míčem a auty, takže se asi v lidech jako obvykle pletu :-D

Nahlásit nevhodný obsah

20865015
Kubaxx napsal 6. 12. 2018 v 15.00

a ted si vás kúpim všechny :)

Nahlásit nevhodný obsah