LoL oslavuje příchod nové sezóny

22. leden 2019 10:44 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

Pokud jste někdy patřili mezi hráče MOBA hry League of Legends, tak jistě víte, že se každý rok resetují všechny ranky a začíná nová sezóna. Riot do toho v poslední době hodně šlape, a i když je tady stále spousta nespokojených hráčů, tak v rámci produkce trailerů a přípravě eventů si vedou skvěle. Aby vás navnadili na novou sezónu, která začíná už za 2 dny, vydali parádní cinematic trailer.

V hodnocených hrách tento rok přichází několik razantních změn. Už nebudete tahat rank po celý rok, ale průběžně si projdete několik splitů. Za tyto kratší časové úseky dostanete odměny navíc. Může to sice vypadat, že se budete muset víc snažit, když na dosažení vyššího ranku budete mít méně času, ale vývojáři tvrdí, že zbytečného grindu se vyvarovali.

Také se chystá nový způsob hodnocení na základě role, kterou hrajete. Každá role se bude hodnotit zvlášť. V prvním splitu bude tento systém fungovat zatím pouze na severoamerickém a korejském serveru a pokud se osvědčí, v tom dalším bude implementován i ve zbytku světa. Na druhou stranu, v případě, že s ním budou problémy, vývojáři okamžitě přepnou na klasický ranked systém.

Nemusíte mít League of Legends rádi, ale jejich videotvorba je opravdu něco. Komunita už dlouho prosí o filmové nebo seriálové zpracování v tomto stylu a my se vůbec nedivíme.

Zdroj: League of Legends

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877905
adamkohorny95 napsal 22. 1. 2019 v 13.57

Martin Nahodil: Tak to je super :) Hrej sledujem cca 2 roky a stala sa moja obľúbená herná stránka, ale vždy ma troška mrzelo, že tu nikto neholduje MOBA hrám, konkrétne Lolku :) Takže kľudne viac článkov za mňa o hre. A ten esport baví sledovať aj mňa. Nie nadarmo je zrejme najviac sledovaný esport.

PS: tieto zmeny vyzerajú celkom zaujímavo som zvedavý ako sa to vyvinie. Len dufám že aj dodržia čo povedali a fakt sa vyhnú grindu :) Plus idú robiť ďalší rework critic itemov.

Nahlásit nevhodný obsah

20870844
Martin Nahodil napsal 22. 1. 2019 v 13.14

adamkohorny95: Tak párkrát do týdne to zapnu. Hlavně mě ale baví koukat na LoL esport. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20877905
adamkohorny95 napsal 22. 1. 2019 v 12.34

Som prekvapený že tu je článok o LoL :) Aj ju hráva niekto z redakcie ?

Nahlásit nevhodný obsah