Update Beat Saber pro PSVR se opozdí

2. únor 2019 13:17 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (5)

Beat Saber od českého studia Beat Games (dříve Hyperbolic Magnetism) se minulý rok v listopadu dostal na nejrozšířenější VR headset PlayStation VR a okamžitě se stal povinností pro všechny jeho majitele. Oproti PC verzi se sice nemůže pochlubit podporou moderské komunity, přesto se autoři snaží ji pravidelně obohacovat, naposledy obtížností Expert+.

Ta se měla na PlayStationu objevit už tento týden, kvůli technickým problémům ale musí být ještě o týden odložena. Problémy jsou způsobené nezobrazováním dosaženého skóre při nové obtížnosti v žebříčcích. Jelikož porovnávání výsledků je esenciální součástí hratelnosti Beat Saberu, hra v této podobě i přes nářky fanoušků nemůže vyjít.

Někteří z nich se totiž na novou výzvu těšili tak, že by se klidně spokojili s nefunkčními žebříčky, které by se opravili až budoucím updatem. Na to ale studio nechce přistoupit, takže nezbývá jen doufat, že problém bude brzy vyřešen a příští týden už bude vše v pořádku.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925105
daxycz888 napsal 3. 2. 2019 v 20.57

VenomSpide: To, že si nezjistíš informace o hře, není problém vývojářů. Na PS nejdou custom songy, protože je to uzavřená platforma. Další balíčky songů budou vycházet, nic víc s tím autoři nemůžou udělat ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20908127
Rudy napsal 2. 2. 2019 v 21.56

Už som si zvykol,že u Sony sa na všetky update/firmware čaká o dost viac ako u konkurencie.Neviem čím to je,ale mali by sa už v Sony vzpametat a držat krok s konkurenciou,či to sú firmware do TV alebo PlayStation,tak update hier alebo crossplatforming.

Nahlásit nevhodný obsah

20875941
p.jurista napsal 2. 2. 2019 v 19.36

Tak to ma byt, radsi si pockam nez abych hral paskvil ze Bethesdo? ;)

Nahlásit nevhodný obsah