Sekiro představuje jednotlivé herní prvky

18. březen 2019 15:56 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (2)

Sekiro se kvapem blíží, už v pátek budeme moci v roli tajemného hlavního hrdiny odhalit, jaké zapeklité výzvy si pro nás FromSoftware přichystal tentokrát. Pokud byste si ještě před započetím hraní chtěli rekapitulovat, jaké možnosti nám hra nabídne, velmi dobře poslouží nový trailer.

Ten předvádí a vysvětluje nejrůznější herní mechanismy, ať už jde o boj, pohyb po herní mapě, využívání speciálních schopností umělé ruky nebo systém smrti a opětovného oživování. Video neobsahuje žádné zvláštní příběhové spoilery, přesto byste se ale měli mít na pozoru, pokud nechcete vědět, na jaké nepřátele narazíme nebo jaké schopnosti nám dají autoři do vínku.

Přestože je ze záběrů jasně patrné, že budou mít veteráni her of FromSoftu trochu snadnější start, přinese Sekiro zjevně dost novinek, které by hratelnost ozvláštnit tak, aby hra nepůsobila jako další titul dle stejného mustru. Hráči budou mít zjevně mnohem volnější ruku v tom, jak se s různými překážkami vypořádat, čemuž napomůže jednak vertikalita úrovní, ale i funkční stealth mechanismy.

Sekiro: Shadows Die Twice vychází 22. března na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 18. 3. 2019 v 16.27

Ó drahý Sekiro, neviděl jsem minutu z tvého gameplaye a vše je přede mnou utajeno. Vše si užiji poprvé neviděl jsem nic co obsahuješ, vyjma fotek na vrchoplku článků, a dvouroční embargo na jakékoliv tvé prvky začne nést své ovoce. Totálně neznámá hra, vo který vim kulový. A tak to mám rád.

Nahlásit nevhodný obsah