Mordhau má po letech datum vydání

19. duben 2019 17:07 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (1)

Jestliže patříte mezi pravidelné čtenáře našeho webu, určitě jste zaregistrovali středověkou online akci Mordhau. Ta už je několik let ve vývoji a autorům se pro ni na Kickstarteru povedlo vybrat téměř tři sta tisíc dolarů. Vypadá to tak, že práce na projektu se už blíží ke konci, protože jsme se pomocí nového traileru konečně dozvěděli datum vydání, které připadá na 29. dubna.

Hra se zaměřuje především na brutální souboje z blízka až pro 64 hráčů. K dispozici je jak first person pohled, tak i pohled z třetí osoby. Kromě různých mečů, palic a seker si také užijeme lukostřelbu. Titul bude nabízet i klasický režim horda, ve kterém se, jak už je zvykem, společně s kamarády bráníte vlnám nepřátel. Lze ji hrát i o samotě proti botům.

Tým ze studia Triternion má tedy většinu práce za sebou a my už si její výsledek na konci měsíce řádně vyzkoušíme. Zatím to ale vypadá tak, že pouze na Steamu, protože se momentálně neplánují žádné verze pro konzole. Doufejme, že se to v někdy v budoucnu změní.

Zdroj: Vg247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 23. 4. 2019 v 08.02

No, vypadá jak souboje papírových modelů z ABC. Možná se za souboji Mordhau skrývají složité algoritmy, no z traileru to vypadá přinejlepším jako Skyrim, máchám doleva, máchám doprava, bez ohledu na to jakou a jak těžkou zbraň držím, jestli je to meč, halapartna nebo palcát (vypadá to na myš)..

Jako bylo tu Dark Souls to dalo soubojům váhu, Warhammer Vermitide jim dalo váhu ve FPS a Kingdom Come jim do FPS dalo hloubku a variabilitu.

Tohle je k smíchu, typická "PC HRA", která v životě neviděla nějakou japonskou konzolovku, aby pochopila, jak se ve hře dělá atraktivní úder. Energie v úderu přeci směřuje do nějakého bodu, má určitou měnící se rychlost, kynetiku a ne že máchám ani pomalu/ani rychle, usoplanou Skyrimovskou rychlostí.

Možná maj 64 hráčů najednou, no budou rádi, když jich 64 najdou. Ale jo oni se najdou, spousta lidí nechápe rytmus, ať v tanci, boji, či videohře a těm se bude Mordhau líbit.

Editováno: 23. 04. 2019 v 08.03

Nahlásit nevhodný obsah