Ancestors: THO bude exkluzivní pro EGS

14. květen 2019 11:32 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Take-Two nám kromě odhalení finanční zprávy také oznámilo, že nadcházející titul Ancestors: The Humankind Odyssey bude exkluzivním titulem pro Epic Games Store, a to na rok. I přes to, že se stejně stalo i s The Outer Worlds či Borderlands 3, studio tvrdí, že tyto exkluzivní spolupráce budou vzácné.

Ancestors: The Humankind Odyssey je velmi zajímavá open-world hra z pravěku, ve které budeme prožívat evoluci v časové ose od 10 milionů let př. n. l až do 2 milionů let př. n. l. Jakožto člen klanu budeme muset zabírat území či získávat různé vědomosti, které se budou dědit z generace na generaci.

„V rámci podporování Epic Games Store si myslíme, že více distribuce je dobrá věc. A i přes to, že budeme dělat exkluzivní tituly pouze vzácně, stále podporujeme Steam pomocí našich titulů. I tento titul se během krátké doby dostane na Steam.“ Na Steam stránce Ancestors se, na rozdíl od Borderlands 3, jasně píše, že se titul dostane na Steam za rok od uvedení na Epic Games Store.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925273
Radek Raudenský napsal 14. 5. 2019 v 11.46

Micuda98: Pouze se to předpokládalo, jelikož hru vydává Private Division, a ta zajistila exkluzivitu i pro The Outer Worlds. Dnes se to ale oznámilo oficiálně.

Nahlásit nevhodný obsah

20877667
Micuda98 napsal 14. 5. 2019 v 11.42

Tak toto už bylo oznámeno už dávno, ne?

Nahlásit nevhodný obsah