4A Games pracují na dalším projektu

23. květen 2019 08:30 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Tento týden je poměrně často slyšet o společnosti THQ Nordic. Po nějaké době si totiž do svého portfolia zařadila další úlovek, početnou sbírku rozšířila o studio Piranha Bytes. Z partnerství se pravděpodobně zrodí další díl RPG Elex, ale kdo ví, možná se německé studio vrátí ke starším značkám, třeba k populární sérii Gothic. Nechme se tedy překvapit. Nic jiného nezbývá ani ve spojitosti s 4A Games.

Ukrajinské studio udělalo THQ Nordic velkou radost. Tržby z Metro: Exodus evidentně splnily všechna očekávání, Deep Silver byl zajisté rád, že mohl THQ Nordic přinést pozitivní zprávy o úspěchu. 4A Games získali potřebnou důvěru, spolupráce totiž pokračuje. Už nyní připravují vývojáři další projekt. Zda půjde o novou značku, nebo navážou dalším dílem v sérii Metro, zatím není známo. Na detaily si budeme muset nějaký čas počkat.

THQ Nordic zkrátka kuje železo, dokud je žhavé. Podle aktuální finanční zprávy má momentálně ve vývoji neuvěřitelných 80 her, přičemž 48 z nich se stále řadí mezi neoznámené tituly. Kdekdo by očekával, že řadu z nich ukáže na blížící se E3. Tam ale představí pouze dvě hry.

Doufejme tedy, že se v budoucnu THQ Nordic osmělí a podělí se o informace o dalších projektech. Rozhodně má z čeho vybírat.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!