Velký výběr her zdarma o víkendu na Steamu

25. květen 2019 08:50 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (0)

Hráči na PC to jistě dobře znají. Na Steamu se rozsvítí slevová akce a vy prostě nedokážete odolat. Měsíce plynou, na vaši stále bobtnající knihovnu her se jen práší a vy si v duchu namlouváte, jak se ke všem těm skvělým titulům jednou dostanete. Bohužel se to ve většině případů nestane.

Jestli vám výše uvedené věty připomínají, že ani váš seznam videoherních restů se už dlouhou dobu o moc nezkrátil, nebojte, nejste v tom sami. Lidí, kteří nikdy nespustí ani polovinu svých her stále přibývá, a proto Steam připravil akci s názvem "spring cleaning". Kýbl s hadrem ale naštěstí potřebovat nebudete.

V rámci eventu, který potrvá až do úterý 28. května, můžete ke svému hráčskému profilu získat odměny za oprášení některých dříve zakoupených her, které jste si z nějakého důvodu ještě nestihli pořádně zahrát. Pokud se vás naopak tento problém netýká a poctivě paříte každou hru, která se vám dostane pod ruku, můžete alespoň využít bohatou nabídku titulů, které budou v rámci této akce k dispozici zdarma.

Celkem dostanete možnost vyzkoušet si sedm her. Mezi ně patří kooperativní FPS Left 4 Dead 2, strategie Endless Space 2, akční RPG Grim Dawn, survival Don't Starve Together, multiplayerová akce Dead by Daylight, MMORPG Black Desert Online a závodní simulátor Assetto Corsa. Do úterka práce nad hlavu.

Zdroj: GameSpot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!