Nate Nanzer odchází do Epic Games

27. květen 2019 12:52 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (0)

Overwatch League a potažmo Blizzard opouští jeden z jejích nejdůležitějších členů. Komisař Nate Nanzer se rozhodl ukončit práci na Overwatch League a zkusit něco jiného. Ve firmě pracoval od roku 2014, a proto je pro něho velmi těžké odejít. K odchodu se vyjádřil prostřednictvím svého twitterového účtu.

Podle jeho názoru je liga v dobrých rukou a je pyšný na to, co s týmem dokázali vytvořit. Zároveň také zmiňuje, že už má v jednání nějakou novou práci. I když to on sám neřekl, Epic Games potvrdilo televizní stanici ESPN jeho nástup do týmu starajícího se o Fortnite. Co se týče kompetitivní scény, Epic Games má se hrou velké plány. The Fortinte Wold Cup probíhá už sedmý týden a prize pool je neuvěřitelných sto milionů dolarů. Nate Nanzer je tedy určitě vítaným přínosem.

Nanzer je ale skromný člověk, takže podle něho se mu dostává až moc velkého uznání a dále k tomu dodává: „Bylo skvělé být tváří Overwatch League, ale až příliš mnoho lidí přeceňuje moji roli při vytváření této ligy. Není to jenom o mě a ani nikdy nebylo. Je to zásluha vás všech.“ Díky tomu je také velmi pozitivní ohledně dalšího směřování Overwatch League, neboť stojí za celým týmem.

 

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!