Borderlands 2 se možná dočká DLC

29. květen 2019 17:30 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (2)

Jak už jistě víte, Rage 2 nakonec nedopadlo úplně podle představ většiny fanoušků, a tak nám nezbývá nic jiného, než upnout zrak na tu druhou variantu, kterou je rozhodně Borderlands 3. Zběsilá akce, neuvěřitelné množství zbraní a Claptrap, no kdo by se netěšil. Autoři slibují, že vše bude zas o něco šílenější a větší, než kdy dřív a z toho, co jsme zatím z projektu viděli, to rozhodně není vyloučené.

Nově se ale spekuluje o tom, zdali pro nás vývojáři s Gearboxu nechystají ještě DLC k druhému dílu. Informace se objevila na serveru PlayStation Lifestyle a podle všeho by se mělo zaměřit na vyplnění mezery mezi druhým a třetím dílem. Rozšíření se bude údajně jmenovat Commander Lilith and the Fight for Sanctuary a jeho vydání můžeme očekávat v průběhu konference E3.

Jak jistě dobře víte, Lilith je Siren, jedna hratelných postav, která se v sérii objevuje už od prvního dílu, a z ukázek také víme, že bude i v tom třetím. Více informací ale prozatím není k dispozici. Gearbox se konference E3 zúčastní, takže oznámení DLC není vůbec vyloučené, navíc druhý díl se nedávno dočkal podpory vysokého rozlišení. Firma se o Borderlands 2 tedy stále zajímá, tak uvidíme, jestli k odhalení skutečně dojde.

Zdroj: Vg247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
14880585
Mr.sugar napsal 30. 5. 2019 v 14.47

Spiker01: Myslim, že podobných případů je více. Třeba Titan Quest teď také dostal po letech DLC...

Nahlásit nevhodný obsah

20900709
Spiker01 napsal 30. 5. 2019 v 00.09

Vždyť to vyšlo 2012..to by byl nějaký rekord ne?

Nahlásit nevhodný obsah