Frozenbyte představuje Starbase

30. květen 2019 15:11 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Starbase je chystané vesmírné MMO od studia Frozenbyte. To má na starosti také hru Trine, která se žánrem ale řadí zcela jinam. Starbase totiž cílí na těžení, létání, obchodování a zejména na souboje vesmírných lodí. Nepředstavujte si ale souboje z Elite Dangerous či EVE.

Hlavním prvkem zde bude naprostá destrukce. Starbase obsahuje zcela zničitelné prostředí, hráč tedy může zničit vše, co se v tomto světě nachází. Nepřátele budete moct rozebrat do těch nejmenších kousků, a pokud se vám nějaký kousek zalíbí, můžete si jej přenést i na své plavidlo. Lodě si budete moci sestavit zcela dle své fantazie, na výběr budete mít i všemožné materiály s různým opevněním. To bude v soubojích velmi důležité, i sebemenší náraz vám může celou funkcionalitu lodě pochroumat. A nebo můžete rozpůlit vašeho soupeře.

Do nepřátelské lodě se ale budete moct dostat také pomocí různých nástrojů jako například brokovnice, raketometu či svářečky. Svému protivníkovi tak můžete loď přepůlit, vyřezat mu otvor do lodi či pouze zanechat pozdrav na památku. Pokud o to ale nemáte zájem, můžete se přesunout i do sandboxového módu pouze pro jednoho hráče. Během tohoto roku se Starbase objeví na Steamu v early access přístupu, který poběží přibližně rok.

Zdroj: Polygon

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880283
Twice napsal 31. 5. 2019 v 11.57

Vypadá to až příliš nadějně než aby se to stalo skutečností :D space engineer by mohl vyprávět.

Nahlásit nevhodný obsah