Hunt: Showdown si zahrajete i na Xboxu

30. květen 2019 16:04 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (0)

Online střílečka Hunt: Showdown je na Steamu v Early Accessu od února minulého roku, avšak to by se už brzy mělo změnit. Microsoft totiž oznámil, že Hunt: Showdown je nově dostupný v rámci služby Xbox Game Preview za 849 Kč. To ale není vše, protože někdy na jaře letošního roku hra konečně opustí Early Access.

„Stále trváme na tom, že vývoj Hunt: Showdown by se měl odehrávat za dozoru naší komunity a přesně to nám právě umožňuje vydání hry v programu Xbox Game Preview, díky kterému budeme titul, na základě názoru hráčů, nadále vylepšovat a přidávat do něho nové vybavení, prvky a scénáře. K vytvoření zábavné hry je pro nás stěžejní dialog mezi námi a komunitou,“ píše k tomu producent Cryteku Fatih Özbayram.

Jestliže jste nějakou náhodou o hře vůbec neslyšeli, jedná se o kooperační akci zasazenou do Louisiany, kde se v bažinách nacházejí nebezpečná monstra, která je třeba vyhubit. Za zabití kreatury dostanete odměnu, ale to jen v případě, že se vám trofej podaří úspěšně donést na určené místo. Má to ale háček. Když stvůru zabijete, okamžitě se o tom dozvědí další hráči vyskytující se na mapě a vydají se vás hledat, aby vám trofej sprostě odcizili. Navíc ještě moc dobře ví, kde jste, protože trofej vás prozrazuje. Musíte si tedy dávat setsakra dobrý pozor.

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!