Nové postavy v DOA6 již brzy

10. červen 2019 16:05 / Martin Synek / Novinky / Diskuze (3)

Poslední číslovaný díl bojovky Dead or Alive už je nějakou dobu na světě a v naší recenzi si odnesl spíše průměrnou známku. Aktuálně lidé z Team Ninja, kteří mají hru na starosti, vydali nový trailer, který představuje nové DLC postavy.

Ti z vás, kteří investovali své peníze do superdrahého season passu, postavy do hry dostanou automaticky. Ti ostatní mohou zapřemýšlet a nové charaktery zakoupit jednotlivě. Jde o dvě ženštiny z The King of Fighters XIV. Tou známější je Mai Shiranui, která je stálicí v sérii The King of Fighters a druhou je Kula Diamond, ovládající ledovou magii.

Nemusím jistě připomínat, jaké jsou hlavní devízy Mai (oblast hrudního koše), která se ohání svými ikonickými vějíři. Kula je poté takovým jejím protipólem a sází především na rychlé útoky spojené s jejími ledovými schopnostmi. Obě krásky dostanete již 18. června 2019 včetně deseti kostýmů (pět pro každou z nich).

Níže se můžete podívat na video z Dead or Alive 6, které obě bojovnice blíže představuje. Napište nám do komentářů, zda plánujete pořídit nováčky do sestavy bojovnic nebo jste tak již učinili prostřednictvím season passu?

Zdroj: Youtube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925486
Ephaar napsal 11. 6. 2019 v 11.21

digmen: No jo, ale prave ten Street Fighter x Tekken me nejak nechytnul. A mit moznost nakopat Heihachiho Mishimu v DoA, to bych si snad ten proklinany Season Pass i koupil :D

Nahlásit nevhodný obsah

4519932
digmen napsal 11. 6. 2019 v 09.22

Ephaar: taky to mám rád. Ale Virtua Fighter byl posledně a s tím Tekkenem kolaboruje už Street Fighter :-D

Nahlásit nevhodný obsah

20925486
Ephaar napsal 10. 6. 2019 v 22.29

Cross-over DoA s jinymi fransizami me bavi, ale misto KoF bych uvital spis osvedceny Virtua Fighter nebo konkurencni Tekken - to by ale spousta fandu asi nevydychala :)

Nahlásit nevhodný obsah