Planet Zoo má datum vydání

10. červen 2019 22:47 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

O Planet Zoo jsme se poprvé slyšeli před dvěma měsíci. Hráči  titul přijali velice pozitivně, jelikož budovatelskou hru, kde bychom se starali o svou vlastní zoo, jsme zde dlouho neměli. Frontier nám navíc ukázal, že udělat skvělou budovatelskou hru umí, a to už s Planet Coaster.

Právě od Planet Coaster by si Planet Zoo mělo brát inspiraci zejména v úpravě zázemí pro návštěvníky. Piers Jackson navíc tvrdí, že Frontier tvoří ty nejvíce autentická zvířata, které jsme kdy ve hrál viděli. Přemýšlí, cítí a reagují stejně jako v reálném životě.

I když se v traileru ukázal kousek toho, jak budeme moct upravovat i výběhy pro zvířata, více by se mělo ukázat na streamu Frontieru. Trailer ale ukázal zásadní informaci, a to datum vydání. To je stanoveno na 5. listopadu s tím, že beta poběží toto léto.

Zdroj: PC Gaming Show

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875607
Aleš Adam napsal 12. 6. 2019 v 10.13

Mimochodem planet zoo byla prozrazena už před delším časem v rámci velkého úniku informací z Frontiers. Tehdy vypuštěny i informace o vývoji space legs pro Elite Dangerous a v podstatě se čekalo, jestli se potvrdí planet zoo a s ním právě i space legs. To bude update, který do Elite přidá možnost chodit po lodi, vystoupit z lodi a možná i nějaký omezený pohyb po základnách.

Nahlásit nevhodný obsah