Destiny 2 se přesune na Steam

15. červenec 2019 18:30 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Není žádným velkým tajemstvím, že Bungie, studio stojící za Destiny, se již před nějakou dobou rozhodlo, že své další kroky už nebude kráčet po boku Activisionu. Mnoho otázek padalo na to, proč tomu tak je a jak se tato razantní změna projeví na budoucnosti Destiny 2, které bylo až doposud dostupné pouze skrze Battle.net spadající pod Activision-Blizzard. Odpověď na druhou z otázek je poměrně prostá. Destiny 2 bude 17. září přesunuto na Steam spolu s příchodem svého nejnovějšího rozšíření Shadowkeep.

Jak samotný jednorázový transfer na Steam bude probíhat Bungie otevřeně nekomentovalo. Ujišťuje však, že v případě, že jste si plánovali chystaný přídavek Shadowkeep přeobjednat, můžete tak učinit už nyní na Steamu. Tam pak po 17. září budete moci přesunout i zbytek hry a to bez nutnosti vytvářit zcela nový Steam účet. Veškerý dosažený postup včetně všech uživatelských účtů, postav nebo expanzí by samozřejmě měl zůstat zachován a měl by být přesunut na vámi vybraný účet.

Pravidelní hráči se tak kromě změny klienta nemusí obávat, že by je nastalá změna  jakkoliv negativně ovlivnila. Ti noví se naopak mohou těšit na základní verzi hry zcela zdarma ve formě free-to-play. To může být skvělá zpráva zejména pro ty, kteří si nestihli v dřívější časově omezené akci základní Destiny 2 na svůj Battle.net aktivovat. Po dlouhých pěti letech se tak Bungie staví na své vlastní nohy a netrpělivě očekávají, jak se to projeví na jejich budoucí tvorbě.

Zdroj: AltChar

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922314
davidwoj378 napsal 18. 7. 2019 v 10.56

to je fakt super, už se těším na to rozhodně začnu hrát a více se o hru zajímat když to bude Free konečně někdo se probudil v Bungie

Nahlásit nevhodný obsah