Režim Mercenaries obohatil Wildlands

18. červenec 2019 11:09 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Ačkoliv na podzim vychází Ghost Recon Breakpoint, neznamená to, že by se Ubisoft přestal starat o dva roky staré Wildlands. Pokud jihoamerickému dobrodružství stále věnujete svůj čas, jistě vás potěší, že dnes obdrží nový update s režimem Mercenaries.

Nový režim se soustředí na souboje PvPvE, čili proti vám budou jak skuteční nepřátelé, tak celé okolí. Vy se i přes nepřízeň okolností a okolo vás létající vystřelené projektily snažíte dostat jako první k evakuačnímu bodu do vrtulníku, který vás z propuklého pekla vysvobodí. Samozřejmě není situace tak jednoduchá a režim jednotlivé úkoly spouští postupně, takže v úvodu extrakční bod například není známý.

Vy si nejprve musíte o pomoc zavolat a pak bod útěku lokalizovat. Zní to sice jednoduše, ale uvážíme-li, že začínáte prakticky bez výbavy, situace se komplikuje. Navíc, jakmile vrtulník dosedne, jeho místo se ukáže všem protihráčům, tudíž není záhodno otálet. Kdo se první do vrtulníku dostane, vyhrává. Níže se můžete podívat na video, které mód v kostce shrnuje.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925186
Strejda Demon napsal 18. 7. 2019 v 11.36

cernikdominik: Nevim jak na jinejch platformách, ale na Oneku vždy do minuty najdeš match

Nahlásit nevhodný obsah

20925507
esmo napsal 18. 7. 2019 v 11.21

Hraje to online vůbec ještě někdo?

Nahlásit nevhodný obsah