Destiny 2: Shadowkeep se opozdí

2. srpen 2019 12:00 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

První i druhé Destiny si s sebou vždy nesly punc oněch titulů, u nichž míra zábavnosti a znovuhratelnosti závisela převážně na pravidelném přidávání dalšího placeného obsahu. O to více tedy zamrzí, že chystaný Shadowkeep se spolu s New Light, free-to-play Steam verzí Destiny 2, za svým původním datem vydání mírně opozdí.

Naštěstí pro nás však není změna nikterak drastická, a naše expedice na Měsíc, kterou Shadowkeep nabídne, se tak bude muset odložit o pouhé dva týdny. Datum vydání obou titulů se tak z původně zvoleného 17. září nově přesouvá na první říjnový den. V ten bychom se dle současných informací měli dočkat příchodu obou titulů současně, jak tomu mělo být již 17. září.

„Čím více se vydání Shadowkeep i New Light přibližuje, tím více nám začíná být jasné, že oběma titulům by nejspíše prospělo, kdybychom na nich ještě trochu zapracovali,“ okomentovalo ve svém oficiálním stanovisku nastalou situaci Bungie. Ve zbytku svého příspěvku se však dále detailním rozborem důvodů, proč ke změně došlo, již nezaobírá. A ať je skutečný důvod jakýkoliv, pravdou zůstává, že vývojáři z Bungie jsou si sami asi nejlépe vědomi, zda současný stav Destiny 2 odráží jejich cíle a požadavky či nikoli.

Zdroj: Bungie

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!