Mordhau již obsahuje ranked duely

2. září 2019 10:32 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Mordhau, středověká multiplayerová akce od vývojářů z Triternionu, pomalu ale jistě nabývá na obsahu a s tím spojenými změnami. V nejnovějším updatu, který dorazil tento pátek, tak do hry přibylo nejen rozšíření mapy Crossroads a řada ceněných balančních úprav, ale především možnost vrhnout se do ranked varianty rytířských duelů.

Poslední zmíněný režim tak představuje první pokus o začlenění dříve avizovaného ranked systému, ve kterém můžete poměřit své síly a um s dalšími hráči z celého světa. Vývojáři však upozorňují, že i přes skutečnost, že je systém funkční, je nutné brát na zřetel, že je stále v beta verzi a může obsahovat jisté nedostatky a chyby. Avšak až se všechny mušky povede úspěšně vychytat, plánují vývojáři hru rozšířit i o další ranked režim, tentokrát 3v3.

Vedle zásahů do samotné hratelnosti, jako je balancování zbraní či úprava účinnosti kopu, přichází poslední aktualizace i s celou řadou kosmetických úprav ve formě rozličných variant zbrojí. Autoři však mimo nového obsahu připomínají i ten starší, kterým je dříve představená dvojice map, Feitoria a Castello, které mají do hry přibýt v blízké budoucnosti.

Zdroj: Mordhau.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!