Vyzkoušejte demoverzi adventury Neo Cab

20. září 2019 10:10 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Lina žije ve městě Los Ojos, kde se živí jako taxikářka. Dost možná jde o poslední profesionální řidičku. Metropole je totiž plně automatizovaná, o vše se stará umělá inteligence. To je pak těžké sehnat slušné zákazníky. Neo Cab nicméně není simulátor taxikáře.

Podle autorů jde o emocionální survival adventuru. Konverzace s pasažéry může rozhodnout o jejich dojmu z jízdy, což se pak projeví v hodnocení. Pět hvězdiček se ve světě autonomních automobilů zdá být jako nedosažitelná meta. Cokoliv níže je však zárukou klesajícího zájmu ze strany dalších zákazníků, což samozřejmě ovlivňuje výdělek hlavní hrdinky.

Štěstí, že existují lidé, jimž ve sterilním světě chybí osobní kontakt. Zatímco Lina pečlivě poslouchá cizí příběhy, snaží se zjistit něco o své zmizelé kamarádce. Tu by měla najít dřív, než bude pozdě. Klíčem jsou právě zákazníci, kdekdo má užitečné informace.

Nový trailer prozradil, že se hry dočkáme 3. října letošního roku. Vývojáři navíc již nyní uvolnili demoverzi. Než tedy utratíte peníze, můžete se taxíkem chvíli povozit zcela zdarma. Demoverze je k dispozici na Steamu. Co na novinku říkáte? Dáte jí šanci?   

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20859198
schmauz napsal 22. 9. 2019 v 00.45

Ještě by se slušelo dodat, že je hra k dispozici v Apple Arcade.

Nahlásit nevhodný obsah

20922226
SY242 napsal 20. 9. 2019 v 15.00

Vyzkoušeno na Switch. Vypadá to skvěle, Lině to sluší, soundtrack je pěkný, ale že by mě to chytilo na první dobrou...

Nahlásit nevhodný obsah