Zanedlouho dorazí na konzole Obra Dinn

3. říjen 2019 19:02 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (0)

Jedním z nejpříjemnějších překvapení loňského podzimu byl titul Return of the Obra Dinn z dílny Lucase Popea. Toho si můžete pamatovat jako autora hraničářské (?) simulace Papers, Please, jež v roce 2013 uhranula svou hratelností spoustu hráčů. A další projekt Popea si získal podobný status.

Return of Obra Dinn je detektivní strategie, kdy se vydáváme po stopách příběhu jedné tajemné lodě, kde zmizeli nebo zemřeli veškeří její pasažéři. Hra si vedla během říjnového vydání výborně, ostatně v naší recenzi si odnesla čtyři body z pěti. Krom samotných herních mechanismů byla taktéž často chválená unikátní jednobitová stylizace. Nicméně titul zůstal po dlouhou dobu exkluzivní pro PC platformu, až přibližně před měsícem jsme se dozvěděli, že Pope by rád Obra Dinn dovedl i na konzole. Nyní konečně víme, že se tomu stane již zakrátko. Titul vyjde na PS4, Xboxu One i Nintendu Switch již 18. října, což autor oznámil stylovým tweetem:

Cenovka portu uvedena nebyla, nicméně na Steamu za původní verzi zaplatíme necelých sedmnáct euro. Tudíž tipujeme, že na konzolích bude zaokrouhlena na eur dvacet.

Zdroj: Gamingbolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!