LOL bude na mobilech i konzolích

16. říjen 2019 10:10 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Dnešní oslavy 10. výročí League of Legends se zvrtly spíše v oznamování opravdu velké řady titulů, díky čemuž se z Riot Games, které se původně staralo pouze o League of Legends, stalo studio vyvíjející více než 5 her. První na řadě tu je mobilní a konzolová verze League of Legends.

O vývoji LOL na mobily se spekulovalo už delší dobu, a to díky vyplynutí neshod mezi Riot Games a mateřskou společností Tencent. Riot Games dnes existenci této verze potvrdilo, a to nejen na mobily, ale také na konzole. Nejedná se ale o obyčejný port PC verze.

League of Legends: Wild Rift je hra přepracovaná zcela od základů, a je přesně přizpůsobena k tomu, aby se mohla hrát na mobilech. Dočkáme se nejen přepracovaného ovládání, ale i několika změn na mapě, a také úpravu schopností některých šampionů. Vydání je naplánováno na konec příštího roku, hra bude zdarma a stejně jako na PC, ani na mobilech a konzolích nebude nutné do hry dát ani korunu, šampiony budeme moct získat díky hraní. Během několika měsíců se začnou spouštět i alpha a beta testování, již nyní se můžete zaregistrovat na Google Play.

Zdroj: Engadget

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20910676
Hellmann napsal 16. 10. 2019 v 17.59

uplne jsem zapomnel ze tato hra vubec existuje

Nahlásit nevhodný obsah