Obří sumec v RDR2 skutečně existuje

13. listopad 2019 12:16 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Data mining občas dokáže objevit zázračné věci, občas odhalí věci budoucí a občas, nuže, zjistí že obří sumec skutečně není jen mýtus. I když… 

Úsměvná zpráva se váže k linii vedlejších úkolů v loňském hitu Red Dead Redemption 2. Rybářské peripetie zadavatele Jeremyho Gilla nakonec pod vodou ukončí obrovské monstrum, které skutečně má figurovat jako ryba určená k chycení. Dokonce je tak uvedena v oficiálním knižním průvodci hry. Dosud se ale obřího sumce žádnému hráči chytit nepodařilo.

Až s vydáním PC verze hry přišla odpověď. Sumec ve hře skutečně přítomen je, minimálně v souborech. Je ale patrné, že byl ze hry z nějakého důvodu vystřižen, protože jeho model vypadá velmi znepokojivě. 

 

Zdroj: Kotaku

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 13. 11. 2019 v 14.22

To je nějakej GLITCH CATFISH, nebo ho přejel buldozer, nebo proč je tak divnej ?:Tipuju, že datamineři udlali někde chybu, dle všeho má 3d catfish přehozené "normály" tj. úsečky ze kterých se skládá polygon mají špatný směr (maj jít třeba z prava doleva a jdou z leva doprava) čímž se část modelu převrátí "do sebe" protože zbytek "normals" jde jiným směrem.

Editováno: 13. 11. 2019 v 14.25

Nahlásit nevhodný obsah