Toyota se vrací do Forzy Horizon 

20. listopad 2019 07:00 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (5)

Automobiloví fanoušci mají důvod k oslavám. Po letech absence se do jedné z nejpopulárnějšcíh závodních sérií na trhu vrací ikonická automobilka Toyota. Ve hrách značky Forza chyběla od roku 2016. A návrat ohlašuje stylově, 12. prosince se do Forzy Horizon 4 přiřítí asi nejikoničtější sportovní model Supra RZ z roku 1998. Další budou následovat.

Důvod rozchodu obou stran dodnes neznáme, internetem však aktivně kolovaly spekulace o absurdním přesvědčení představitelů firmy, kteří z upadajících prodejů vozidel vinili realistické závodní hry. Realistický zážitek ze závodění měl uspokojovat chuť mladých automobilistů a odrazovat je tak od nákupu skutečného vozu.

To už zřejmě neplatí a Toyota se, podobně jako dříve taktéž absentující Mitsubishi, dočká svého virtuálního autosalonu. Japonská rodina tradičních závodních značek bude zase pohromadě.

Zdroj: Facebook Forza Horizon

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20871763
Victor the Cleaner napsal 20. 11. 2019 v 17.01

j.biglles: nemůžeš srovnávat BMW se Škodovkou. Ta značka má celosvětovou popularitu a na svém kontě má jak legendární auta, tak moderní sportovní auta. Ta značka má obrovské portfolio aut, které může nabídnout. Když už má co nabídnout, tak se tam poté můžou ukázat "plečky" typu Isetta. Kdyby něco takového měla Škoda, tak se tam následně můžou ukázat auta jako 130RS apod. Ale samotná stotřicítka bez plejády aut a historie jakou má BMW je k ničemu. Nikomu to nic neřekne a pro vývojáře je zbytečné, taková auta tam dávat.

Nahlásit nevhodný obsah

20925604
j.biglles napsal 20. 11. 2019 v 14.43

Victor the Cleaner: chápu, na druhou stranu, když tam může být BMW Isetta, tak škoda 130 RS by tam mohla být taky.....

Nahlásit nevhodný obsah

20871763
Victor the Cleaner napsal 20. 11. 2019 v 14.00

j.biglles: Když pomineme WRC speciály, tak škodovka je pro závodní hry jednoduše nezajímavá značka a nemá co nabídnout. Osobně si nedokážu představit, co by tam mělo být. Ano, jsou ve hře auta, které konkurují Oktávce jako Golf, Focus, Megane apod. Jenže všehcny tyhle "obyč" modely tam jsou ve sportovních verzích a to je ten problém. Octavia RS není sportovní auto i když se tak tváří. Například ve srovnání s Focusem RS je to auto k smíchu.
Myslím, že by stačilo, kdyby alespoň měla na kontě nějaké legendární auto z minulosti, což bohužel také nemá (musí se počítat celosvětově, ne to co bereme za legendární tady v česku). Škodovka se nikde neukazuje, jelikož není z čeho vybírat a značka má oproti ostatním velmi malý věhlas.

Nahlásit nevhodný obsah

20908060
Laseen napsal 20. 11. 2019 v 12.32

Co si naposled pamatuju, tak se škodovkama jsem jezdil ve World Racing 2, ale už je to přes deset let stará hra. V Horizonu by se některý starší kousky od škodovky doslova vyjímaly. Tipuju že chyba bude na straně automobilky, stejně jako to bylo do teď se Suprou.

Nahlásit nevhodný obsah

20925604
j.biglles napsal 20. 11. 2019 v 09.31

neskutečný, jak se do té hry stále cpou nové updaty, za to klobouk dolů. Dřív jsem to hrál snad 2h/d bez přestání snad půl roku, jak to bylo chytlavý. Pak skvělý DLC Treasures island a dojebaný DLC lego (díky kterému jsem se proklínal za nákup Ultimate edition). Jediné, co mne mrzí, je absence škodovky. Existuje vůbec nějaká hra, kde se vyskytuje nějaká škodule, vyjma WRC a Rally Championship? (to byla bomba, byla tam i felda:)). Též bych uvítal ikonickou Fiat Panda 4x4, jediné zastoupení má v Grand tour game...a to není hra :)

Editováno: 20. 11. 2019 v 09.31

Nahlásit nevhodný obsah