Dnes vychází nový MechWarrior 5

10. prosinec 2019 14:26 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Přelom podzimu a zimy přeje návratům starých značek. Po 12 letech je ve vývoji nový Half-Life, a i když jsme jej vyhlíželi dlouhé roky, není to nic oproti tomu, pokud jste čekali na nový MechWarrior. Ale dočkali jste se i vy. Dnes vychází nový díl s podtitulem Mercenaries, a proto je potřeba se podívat na launch trailer.

Novinku vyvíjí studio Piranha Games už několik let, oficiální odhalení hry proběhlo prakticky přesně před třemi lety. Snaží se navázat na úspěchy her, které vyšly ještě v minulém tisíciletí nebo na jeho přelomu. Základem tak je hra pro jednoho hráče a příběhová kampaň, leccos si ale hra bere z Mechwarrior Online, ať už jde o engine, nebo několik mechanismů. Zároveň je ve hře přítomna i kooperace až pro čtyři hráče, hra vás do ní ale nijak netlačí.

MechWarrior 5: Mercenaries je v tuto chvíli exkluzivní pro Epic Games Store, zda se hra ale později dočká portu i na jiné platformy, o tom vývojáři mlčí. Jestli je ale vůbec o co stát ukážou až následující dny. Pokud se na pořádnou mecha hru těšíte, můžete zamířit do karty hry pro další informace, nebo si možná vystačíte se zmiňovaným trailerem

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
16586932
Modroocko84 napsal 11. 12. 2019 v 14.46

Dikes...

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 11. 12. 2019 v 11.39

Tak jsem včera zkoušel a musím říct, že paráda. Příběh teda stojí za prd, postavy taky, grafika je slušná, ale nic extra, AI taky nic moc.

Kde je za to hra špičková je to hlavní: mechové. Skvělý pocit z jejich pilotování, skvělá možnost úprav a piplání s výbavou, zábavné mise, kde se jim povedlo dosáhnout toho pocitu "ještě jednu misi". Doporučuju pro každého fanouška velkých robotů :D

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 10. 12. 2019 v 15.32

Nejen, že vychází, ale už i dokonce vyšel. Večer okamžitě vyzkouším, Epic neEpic, na pořádnou akční singlovou hru s BattleTech univerza už čekám sakra dlouho, takže se těším.

Nahlásit nevhodný obsah