HW požadavky pro nové RPG Dragon Ball

3. leden 2020 15:45 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (0)

První hry ze světa Dragon Ball padají až do osmdesátých let minulého století. Nezdá se to, ale hovořit o nejbohatších videoherních adaptacích, svět Akiry Torijamy by patřil mezi vůbec ty nejbohatší. Do další dekády vstoupí Dragon Ball s akčním RPG pojmenovaném Kakarot.

Rozumíme, že naskakovat do rozjetého vlaku může být složité a možná poněkud vhodnější vstupní branou mohla být bojovka FighterZ, ale třeba vás Dragon Ball láká anebo je už dlouhá léta vaším oblíbeným světem, do něhož se prahnete vrátit a teď chcete vědět, jestli bude váš stroj adekvátně připravený. Máte-li PlayStation 4 nebo Xbox One, máte po problémech, máte-li počítač, je čas zkontrolovat, zda splňujete minimální nebo doporučené požadavky.

Minimální požadavky:

Operační systém: Windows 7 SP1 64bitový
Procesor: Intel Core i5-2400 nebo AMD Phenom II X6 1100T
Operační paměť: 4 GB
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 750Ti nebo Radeon HD 7950
HDD: 36 GB

Doporučené požadavky:

Operační systém: Windows 10 64bitový
Procesor: Intel Core i5-3470 nebo AMD Ryzen 3 1200
Operační paměť: 8 GB
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 960 nebo Radeon R9 280
HDD: 40 GB

Dragon Ball Z vyjde celosvětově 17. ledna. Do open-world hry promluvil i sám Torijama, který pro ni stvořil zbrusu novou postavu – Bonyu. Hry z tohoto světa ale mají s novými postavami stvořenými jen pro ně zkušenost, Dragon Ball FighterZ takto představil robotickou vědkyni Android 21.

Zdroj: Steam

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!