ETS2 a ATS se vydávají do Idaha a Pyrenejí

16. leden 2020 09:39 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Idaho a Pyrenejský poloostrov. To jsou nová místa, kam se rozšíří pole působnosti her American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2. O zemědělském státu severozápadu USA už víme delší dobu, Španělsko, Portugalsko a Andorra jsou ale velmi čerstvými, byť předvídatelnými přírůstky. 

Skalisté hory, řeky, míle a míle farem, brambory, kukuřice... Idaho je typickou zemědělskou oblastí na severozápadě Států a je jen logické, že ATS pokračuje právě tam. Což můžeme říci i v případě jeho evropského sourozence, který konečně uzavře západní Evropu s romantickými Pyrenejemi. Tvůrci slibují propracovaná historická města a projížďky podel pobřeží moří a oceánu.

Studio samotné však upozorňuje na to, že si na vydání novinek počkáme neobvykle dlouho, v první polovině roku plánuje dvojici obrovských updatů, které si kladou za cíl výrazně proměnit stárnoucí tvář her. Obě dostanou ve verzi 1.37 nový engine zvuku s novými systémy ozvučení prostředí, silnic, ulic, vlaků a samotných kamionů včetně pneumatik na různých typech povrchu. Následující aktualizace zase překope nasvětlení scén i prostředí a tvůrci slibují i modernizované assety. Za to vše můžeme děkovat nové podpoře DirectX 11

V dílnách jsou prý i nové typy kamionů a nové balíčky tuningu pro ty již existující. Virtuální kamioňáci se tak mají v roce 2020 na co těšit.

Zdroj: SCS Blog

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!