Brzy začne kompletní přestavba Anthemu

10. únor 2020 19:55 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (23)

Jedna z nejkritizovanějších her loňského roku, multiplayerová third-person akce Anthem, se konečně dočká slibovaného komplexního přepracování. To BioWare naznačovalo už v listopadu, bližší informace jsme se ale dozvěděli až nyní formou oficiálního blogového příspěvku. A před zkušeným týmem rozhodně nestojí jednoduchý úkol.

CEO společnosti Casey Hudson v prvé řadě děkuje hráčům za uplynulý rok (Anthem vyšel 22. února loňského roku) a shrnuje zážitky, které s projektem strávili jeho autoři. Především ale bere v potaz, že i přes četné aktualizace a postupné technické ladění původně poměrně nestabilního titulu hráči touží po vylepšení herního zážitku jako takového. V příštích měsících budou tedy v BioWare pracovat na všech základních prvcích hratelnosti.

Konkrétně Hudson mluví o systému lootu, výzev, odměn a cílů, včetně přepracování klíčových elementů samotné akce. Novinka se zřejmě vymaní z kolonek “aktualizací” a “expanzí”, pravděpodobně tedy můžeme čekat od základů přepracovaný titul, který se stejně pravděpodobně bude mírně distancovat od původní hry.

Ani na tu ale v BioWare nezanevřou. Dle dostupné zprávy pouze studio opouští systém kompletních sezón a místo nich hodlá Anthem zásobit řadou časově omezených eventů a výzev.

Anthem po svém vydání sklidil kritiku u hráčů i novinářů, postupně navíc vytanuly na povrch jisté nepříjemné okolnosti samotného vývoje. V současnosti se hra potýká s pomalým a zpožděným vydáváním slibovaných rozšíření a aktualizací, někteří hráči navíc v posledních dnech upozornili na to, že hru stále, i v půlce února, zdobí vánoční motivy.

Zdroj: Blog BioWare

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878831
michalnezval napsal 11. 2. 2020 v 07.52

Anthem...co to je????

Nahlásit nevhodný obsah

20920002
Souleater325 napsal 11. 2. 2020 v 06.20

Zbytečné mrhaní financemi a časem. Vyprdnout se na Anthem a rozjet nový projekt.

Editováno: 11. 02. 2020 v 06.21

Nahlásit nevhodný obsah

20925107
bluetomcat napsal 11. 2. 2020 v 05.29

Jestli mají utkvělou představu že to té hře pomůže...
Ale co, zázraky se taky stávají ale u Anthemu jsem dost skeptický.

Nahlásit nevhodný obsah