Hráči Destiny 2 místo darů investují

13. únor 2020 14:19 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Světem Destiny 2 v současnosti hýbe speciální event, v rámci něhož hráči společnými silami budují tajemnou stavbu na Merkuru. Po hráčích je požadováno, aby shromáždili dvě miliardy jednotek tzv. Polarizovaného Fractalinu, má to ale háček. Po jeho získání sice můžou své sumy darovat na stavbu, zároveň ale hra umožňuje nasbíraný Fractalin “investovat”.

Jednoduše zpětnou investicí posílí produkci Obelisků napříč vesmírem a v souvislosti s tím na začátku každého týdne získají větší množství produktu, který zároveň v probíhající sezóně funguje jako klíčová měna. Za samotnými investicemi hráčů je skryta pořádná dávka matematiky, v praxi to ale znamená, že hráči místo původně zamýšlených dotací materiálu syslí čím dál větší dávky Fractalinu. Samozřejmě se jedná o výhodný postup, jeho darování totiž automaticky plní některé výzvy vedoucí k legendární výzbroji a větší množství vede k obrovským předmětovým výdělkům.

Maximizing Fractaline Earnings During Empyrean Foundation from r/DestinyTheGame

Event končí na začátku března, vypočítavým zájemcům tedy zbývá jen pět týdenních resetů. Dle výpočtů je na skutečný profit nutné proinvestovat tři týdny, hráči se tedy musí zapojit v nejbližší době. Zda virtuální skrblíci dokážou společnými silami postavit zmíněnou stavbu zůstává otázkou, jisté však je, že komunity Destiny 2 posedl skutečně kapitalistický trend. A je mimořádně zajímavé jej sledovat.

Se zajímavostí přišel web Kotaku.

Zdroj: Kotaku

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!