UEFA Euro DLC pro PES dorazí v červnu

19. květen 2020 12:30 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Letošní ročník eFootball PES 2020 se měl pochlubit licencovaným turnajem UEFA Euro, vzhledem k epidemii onemocnění Covid-19 a následného odložení skutečného šampionátu ale došlo k odložení bezplatné aktualizace. Společnost Konami nicméně na Twitteru oznámila, že balíček dorazí všem majitelům hry 4. června letošního roku.

Konkrétně bude součástí Data Packu 7.0 a pochopitelně obohatí všechny tři hlavní platformy. Z obsahového hlediska se bude jednat o slušnou nadílku, aktualizace nabídne všech 55 evropských národních týmů registrovaných asociací UEFA, stadion v Petrohradě a legendární Wembley, kompletní režim šampionátu i oficiální míč skupinové fáze mistrovství.

Autoři také slibují implementaci slibovaných mechanismů Featured players a Matchdays. Vzhledem k odložení skutečného šampionátu, který se odehraje až v červnu a červenci příštího roku, však konkrétní provedení neznáme. S určitostí už víme, že nevznikne oficiální Team of the Tournament, který byl na výkonech reálných sportovců závislý maximálně.

Původně měl balíček vyjít už během dubna, globální problémy ale způsobily odklad.

 

Zdroj: Gamespot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878626
Raymy napsal 19. 5. 2020 v 16.08

Tak tedy nevim, ale vsech 55 reprezentaci z Evropy, tam je uz od zacatku. Tusim ze snad 4 tymy nemeli komplet licenci (nekdo jen hrace, dalsi nemel dresy, tak nejak to bylo). To se zmenilo Data Packem 2 tusim, kdy bylo komplet vse licencovano.

Nahlásit nevhodný obsah