Cities pořídíte levně v Humble Bundle

27. květen 2020 15:16 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Asi nejúspěšnější budovatelská strategie dneška, kouzelný hit Cities: Skylines nedávno oslavil páté narozeniny. Za tu dobu stihl získat srdce milionů hráčů a rozrostl se o řadu dodatků, i tak se ale může stát, že hra zatím ve vaší knihovně na Steamu chybí. Oblíbený program Humble Bundle nyní nabízí téměř kompletní nabídku titulu za velmi příjemné ceny.

Nejnižší úroveň startuje na symbolickém dolaru (zhruba 25 českých kroun), za který získáte původní hru s rozšířením rádia Deep Focus. Za nadprůměrnou částku, kterou hráči v nabídce utratí (v současnosti  6,93 dolaru, zhruba 170 korun), program navrch nabídne DLC Concerts, Snowfall, Natural Disasters a balíček High-Tech budov. Nejvyšší úroveň začínající na 16,5 dolaru (cca 406 korun) pak sbírku doplní o Mass Transit, Industries, Green Cities, Campus a dvojici balíčků budov.

V nabídce chybí například noční DLC After Dark,  rekreační Parklife a nejnovější Sunset Harbor. Také absentuje početný zástup tematických balíčků a hudebních stanic. I tak se však jedná o velmi atraktivní nabídku, která ušetří peněženku začínajících starostů a starostek.

Nabídka platí ještě necelé dva týdny.

Zdroj: Humble Bundle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20887270
1337 napsal 27. 5. 2020 v 17.31

Chybí mi Vojtovo (a Pavlovo) vysílání Cities... :(

Docela i přemýšlím, že bych si koupil si koupil ještě nějaký DLC a nevím, jestli nejnovější Sunset Harbor stojí za to (zase se v něm řeší doprava a Mass Tranzit už mám), nebo sáhnout po nějakém starším.

Nahlásit nevhodný obsah