I Minecraft Dungeons skrývají kraví level

28. květen 2020 14:11 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Legendární kraví level není jen doménou ságy Diablo, různé odkazy se nacházejí i v dalších hrách, obvykle inspirovaných legendou žánru. Své zabučení do stáda si neodpustila ani novinka Minecraft Dungeons, která vás nechá bojovat s nepřátelsky naladěnými Mooshrooms.

Klíč k odemknutí najdete po dohrání hry na základní obtížnost v lokaci základního tábora, kde je skryta speciální pevnost. Následně je nutné posbírat runy poschovávané v různých koutech jednotlivých kapitol příběhu a konečně odemknout novou část mapy.

“Secret Cow Level” byl vtípek, který se poprvé objevil po vydání prvního dílu série Diablo společnosti Blizzard. Tehdy ale šlo jen o mýtus a spekulaci o existenci podobné úrovně. Až v druhém díle se takový prvek skutečně objevil, šlo o vtípek autorů. Na něj navázal třetí díl s “Not the Cow Level” a hlavním bossem v podobě kraví královny.

Minecraft Dungeons jsou dostupné skrze službu Xbox Game Pass na Xbox One a PC, a také v klasické formě na PlayStation 4 a Nintendo Switch. Recenzi přineseme již brzy.

Zdroj: Rock Paper Shotgun

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878494
Flois napsal 29. 5. 2020 v 16.22

Ocelotr NN: ja to du právě votestovat :-) a je to v GP ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 29. 5. 2020 v 14.33

Tohle nikdo nehraje, že jo ? A jestli jo, tak doufám, že má ten člověk v sobě natolik CTI, aby za to neplatil.

Editováno: 29. 05. 2020 v 14.35

Nahlásit nevhodný obsah