Sledujte záběry z Total War Saga: Troy

5. červen 2020 06:58 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Začátkem týdne jsme informovali o novince Total War Saga: Troy, do níž se mohou hráči pustit už v polovině srpna. Titul sice bude možné pořídit pouze na Epic Games Store, zase za něj ale není potřeba zaplatit ani korunu, což je jistě dobrá zpráva. Nyní máme k dispozici nové záběry přímo ze hry.

Krátká gameplay ukázka nabízí střet dvou armád pod vedením Achilla a Hektora. Autoři se snažili demonstrovat taktické prvky, například možnost schovat vojáky ve vysoké trávě a využít je k překvapení nepřítele ze zálohy. Jednotky mají nově dva režimy – útočný a obranný. Mezi nimi lze kdykoliv přepínat.

V posledním článku jsme zmínili také minotaury, tedy bojovníky s býčí hlavou, kteří se na bojišti ohání obrovskou sekyrou. Jejich řádění v nepřátelských řadách ukázka také předvádí. Autoři do hry zakomponovali i hrdinské duely, tedy prvek dobře známý z Total War: Three Kingdoms. Potyčku mezi Achillem a Hektorem si můžete vychutnat v závěru ukázky.

Total War Saga: Troy vychází 13. srpna na Epic Games Store, exkluzivita by měla trvat jeden rok. Zdarma však bude pouze první den, tak si hru nezapomeňte včas vyzvednout.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!