Screeny z Watch Dogs ukazují další postavy

7. červenec 2020 16:27 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Už od odhalení třetího dílu populární městské akce Watch Dogs s podtitulem Legion víme, že se v rámci příběhu můžeme vtělit prakticky do každého obyvatele dystopického Londýna budoucnosti. Nově uniklé screenshoty přímo z hraní pak ukazují, jaké budou mít někteří speciální členové společnosti schopnosti.

Konkrétně jsou k vidění popisy schopností policisty, fanouška fotbalu - rváče a tajného špiona ve stylu Jamese Bonda. 

V barvách “zákona” dostanete možnost osvobozovat zajaté spolubojovníky, nepřítele pošlete k zemi pomocí tradičního obušku a taktickou výhodu získáte díky bezproblémovému přístupu na policejní služebny. Screenshot mimochodem zřejmě pochází z čtvrti Kennington v jižní části centrálního Londýna.

Další snímky už ukazují kontextová menu, kde lze volit mezi jednotlivými členy odboje. Seznamujeme se tak s Philem Ahujem, typickým “rowdie”, který nejde pro ránu daleko, obzvláště pokud soupeř podporuje jiný fotbalový klub. Na fotbal ale zřejmě v post-brexitovém Londýně není čas, k užitku tedy přijdou schopnosti svolání přátel do boje a úsměvný fakt, že je Phil alkoholik, takže ho jen tak něco do kolen nepošle.

To Brian Casey jde na věc sofistikovaněji. Elegantně oblečený tajný agent využívá unikátní pistoli s tlumičem, hodinky s rušičkou radarů a speciálně vybavený špionský vůz ve stylu legendárního DB5. Prostě Bond jako vyšitý (do starorůžového sáčka).

Watch Dogs Legion by měly vyjít do března příštího roku, podrobnější informace se dozvíme již tuto neděli v 18:00 během streamu Ubisoft Forward. Taktéž brzy přineseme exkluzivní rozhovor rozebírající připravovanou novinku dopodrobna.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!