SCS Software zvou za Pyreneje

14. červenec 2020 15:04 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Připravované DLC s populárními státy Pyrenejského poloostrova dorazí do Euro Truck Simulator 2 již brzy. Alespoň to naznačují blogové příspěvky, kterými autoři ze studia SCS Software vnadí své fanoušky a příznivce. V tom posledním prostřednictvím řady screenshotů přibližují architekturu a přírodu této části Evropy.

Překrásné a divoké Španělsko a Portugalsko přivítají kamioňáky v malebných vesnicích s hliněnými domy postavenými z regionálního jílu, půvabném venkově s řadou menších pohoří, posetém historickou architekturou a dalších charakteristických prvků odlišujících region od ostatních, již zpracovaných částí světadílu. 

Ze screenshotů doslova dýchá jižanská pohoda a temperament, Euro Truck Simulator 2: Iberia ostatně bude jednou z těch pohodlnějších a bezpečnějších možností, jak se v letošním roce alespoň virtuálně podívat za hranice. Datum vydání se dozvíme snad již brzy.

Dnes mimochodem vychází rozsáhlá aktualizace American Truck Simulator, která výrazně přestavuje Las Vegas, přináší řadu nových silnic a přináší nový systém ambientní okluze i design virtuálního navigačního systému Route Advisor. Zároveň se připravuje na vydání nového DLC Idaho, které vychází ve čtvrtek 16. července.

Zdroj: Blog SCS Software

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!