Troy přívítá fotomód a bohyni lovu Artemis

16. říjen 2020 15:20 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Zastavování scény, přibližování kamery na padlé a stále zápolící bojovníky či zkoumání rozličných detailů bitevních vřavy  podobné scény nabízí každý díl série Total War, přičemž Troy není žádnou výjimkou. Abyste si však mohli tyto osudové momenty ještě více vychutnat, rozšíří hra nabídku možností i o fotomód.

Funkce, která do hry bezplatně zamíří už 22. října, umožní hráčům přizpůsobit více než 20 odlišných nastavení čítající změny scén, filtrů, kamery nebo rámu pořízeného snímku. V konečném důsledku se dostanete k možnostem, jako je manipulace s efekty zaostření, dohlednosti nebo třeba i drobnosti ve formě vložení loga hry do samotného snímku. Kompletní výčet všech nastavení včetně jejich popisu je dostupný zde.

Nově příchozí fotomód zároveň není jedinou novinkou, které se dočkáme. Vývojáři se totiž rovněž podělili, že se místní panteon příští týden rozroste o ztělesnění lovu a Měsíce, bohyni Artemis. V řeči herních mechanismů to pak znamená jediné  nové dostupné chrámy, početnější bonusy a mírné nabobtnání počtu bitevních jednotek. I zde bude obsah dostupný zcela zdarma od 22. října.

Zdroj: TotalWar

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!