Switch verze Outer Worlds bude hezčí

19. říjen 2020 11:17 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Switch verze The Outer Worlds se objevila začátkem června. V doku běží port ve 30 FPS v rozlišení 1080p, v handheld režimu pak v 720p. Možná si vzpomenete na analýzu od Digital Foundry. Podle ní je obdivuhodné, že se na Switch podařilo přenést vysokorozpočtové RPG stojící na technologii Unreal Engine 4. Autoři testu však zároveň poukázali na množství chyb a kompromisy ve vizuálech.

Vývojáři ze studia Virtuos nicméně ještě neřekli poslední slovo. Na portu následně ještě zapracovali a ze Switche se pokusili vyždímat úplné maximum. Zlepšení by se mělo projevit právě v grafice, RPG od Obsidianu by tedy mohlo vypadat o něco lépe.

Úprav se dočkáme už za dva dny, kdy Virtuos odbaví speciální patch. Jeho specifikace zatím známé nejsou, k dispozici ale máme obrázek, který by měl ilustrovat chystané změny. Je patrné, že se v prostředí objevuje více objektů, celkově je scéna o něco detailnější.

The Outer Worlds se navíc den po vydání patche objeví ve slevě, jde tedy o parádní příležitost pro všechny RPG pozitivní hráče. Titul v pátek zamíří také na Steam. Krom toho je k dispozici i na konzolích Xbox One a PlayStation 4.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20841243
ch3 napsal 19. 10. 2020 v 16.22

A da se to uz konecne ovladat na switchy?

Nahlásit nevhodný obsah

20838584
RomanK47 napsal 19. 10. 2020 v 11.55

Modern Vintage Gamer už před 4 měsíci ukazoval, jak komunita poladila nějaké konfigurační soubory, takže hned hra vypadala a jela líp, takže páni vývojáři si dali pěkně na čas.

Nahlásit nevhodný obsah