Darkest Dungeon 2 láká na early access

22. říjen 2020 11:30 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Objevil se nový teaser k Darkest Dungeon 2, očekávanému pokračování šíleného dungeon crawleru. Po vzoru titulu Hades se vývojáři ze studia Red Hook příští rok pustí do testování formou předběžného přístupu na Epic Games Store.

Zatímco early access fáze bude k dispozici pouze na EGS, plnou verzi plánují autoři vydat i na Steamu. Producent John Lindvay naznačil, jak dlouho by se Darkest Dungeon 2 měl v předběžném přístupu pohybovat. Zatím je v plánu jeden rok, podle Lindvaye ale není nic vytesáno do kamene. Bude tedy záležet především na tom, jak bude probíhat vývoj, jaká bude zpětná vazba od hráčů.

V předběžném přístupu chtějí autoři nabídnout zhruba 60 % celkového obsahu, zatím ale nespecifikovali, co konkrétně bude jeho součástí. V plánu jsou 3D vizuály s ručně kreslenými postavami, některé už lze spatřit v přiloženém teaseru. Hra poběží na enginu Unity.

O detailech k předběžnému přístupu a termínu jeho spuštění budou vývojáři informovat v následujících měsících. Už nyní se ale Darkest Dungeon 2 zdá být větší a ještě děsivější než první díl.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20851060
Legoldos napsal 22. 10. 2020 v 17.19

dokud budou táhnout hry rogue like a rogue lite kde je hlavní náplní jen grind tak to tak bude

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 22. 10. 2020 v 15.25

Tak doufám, že nevznikne tak otravná hra jako v případě prvního dílu.

Nahlásit nevhodný obsah