Fenyx Rising ukazuje záběry ze Switche

30. říjen 2020 09:37 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Autoři Immortals Fenyx Rising nabrali inspiraci pro novou značku Ubisoftu kde se jen dalo. Tadeáš ve svém článku našel hned deset různých prvků, které původně patřily do jiných her. Jednou z nich byla i The Legend of Zelda: Breath of the Wild, exkluzivita pro platformy Nintenda. A právě tam se Fenyx také chystá.

Open-world akce totiž v prosinci zamíří i na Switch. Nikoliv prostřednictvím cloudu, nýbrž klasickým způsobem, takže zachraňovat bohy bude možné i v místech, kde není možné připojit se k internetu. Gameplay trailer naznačuje, jak na Switchi novinka poběží.

Co se vizuálu týče, oproti verzi pro ostatní platformy je zde na první pohled patrný jistý downgrade. Vše ale zachraňuje pohádkově stylizovaná grafika, v níž se leccos schová. Záběry zároveň nenaznačují, že by mělo docházet k propadům frameratu.

Immortals Fenyx Rising vyjde 3. prosince na platformách Xbox Series Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch a na PC.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20850053
Karlositoo napsal 30. 10. 2020 v 14.03

Tak aspon že ta hra na switchi stoji tech 60e a ne 80e jak na jinych platformach... Vlastně jak se vždycky nadavalo na Nintendo, že ma nejdražší hry tak ted bude mít hry nejlevnější. (obrázek černocha jak si klepe prstem na čelo)

Editováno: 30. 10. 2020 v 14.05

Nahlásit nevhodný obsah