Patch pro Valhallu přinesl další problémy

27. listopad 2020 15:55 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (3)

Čerstvé pokračování série Assassin’s Creed s podtitulem Valhalla dostalo první větší aktualizaci, která měla napravit řadu známých chyb především na nové generaci konzolí. Zdá se ale, že se příliš nepovedla, někteří hráči si totiž stěžují na problémy nové, případně na zhoršení těch původních.

Ze svědectví webu ResetEra lze vyčíst, že má update nejlepší účinek na verzi pro Xbox Series S, protože v případě této konzole běží oba nové režimy výkonu (grafika, framerate) tak, jak by měly. Na konzoli PlayStation 5 se ale prý objevují problémy s klesáním frameratu u “ošklivější” varianty, tedy té, která by měla držet stabilních 60 snímků za sekundu. Framerate prý občas padá k hodnotám kolem čtyřiceti.

U Xboxu Series X zase u spousty hráčů nevymizel otravný tearing obrazu (zadrhávání). Objevují se ale i ty názory, že aktualizace pomohla. Jde tedy zřejmě o individuální problém.

Úsměvné je, že před aktualizací byla verze pro PlayStation 5 ta technicky nejlepší a nejstabilnější. Teď se, zdá se, karta obrátila. Hráčům na Xbox Series X a PS5 tedy doporučujeme s updatováním hry vyčkat. Na ostatních platformách by mělo dojít ke kýženému zlepšení zážitku.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878723
veselykralicek napsal 30. 11. 2020 v 16.16

Na PC zase blbne ten Uplay Client.

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 27. 11. 2020 v 23.21

Zatím jsem nezaznamenal s tímto patchem problémy, spíše s tím před ním, kdy jsem po cca sedmi hodinách musel celou hru rozjet úplně od začátku, opravdu k nasrání. A to vše jen kvůli nějakému pitomému questu, který nešel spustit. Bohužel PS5 mi nedorazila, takže valím pořád na PS4 Pro..

Nahlásit nevhodný obsah

7396478
Izar napsal 27. 11. 2020 v 17.07

já mám na ps5 s valhallou jinej problém, není mi schopná uložit savy do cloudu, vždycky mi to hodí error, neustále nějaky chybové hlášky. radši si savy zálohuju na flashku, vím o člověku, komu to corruptnulo všechny savy na PS4 a musel hrád od začátku

Nahlásit nevhodný obsah