Uniklá scéna naznačuje další příběh Sylvanas

5. leden 2021 13:50 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Zvědaví datamineři v komunitě populárního MMORPG World of Warcraft slaví velký úspěch. Podařilo se jim totiž “vydolovat” příběhový filmeček, který poodhaluje poměrně zásadní část aktuálně odvíjeného příběhu datadisku Shadowlands. Pochopitelně jde o poměrně velký spoiler, pokud tedy příběh patřičně prožíváte, zatím ve čtení nepokračujte.

Ve filmečku hraje důležitou roli Sylvanas, která dále hraje roli hybatele děje. V návaznosti na poražení Sira Denathriuse ji ale Věznitel poručí pořádně zmáčknout aliančního krále Anduina. Ten se jeví jako stále mocný soupeř, i v zajetí je schopen v Sylvanas najít a rozhořet nejistotu. Příjemným pomrknutím na fanoušky ságy je scéna, ve které Sylvanas zaujme postoj připomínající ikonickou scénu s Arthasem a jeho mečem Frostmourne. Sylvanas nicméně používá mrazivou verzi Shalamayne.

I díky lehce nervóznímu dialogu, kde Anduin přesvědčuje Sylvanas o tom, že je ještě prostor pro vykoupení (Sylvanas se naopak snaží Anduina přesvědčit, aby se připojil k “temné straně”) začali fanoušci na webu Wowhead, kde se leak objevil, spekulovat o možném zvratu v příběhu antihrdinky. 

Zdroj: Wowhead

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 5. 1. 2021 v 19.07

_Thorus_: To zemřela, ale hned ve stejné misi jí Arthas oživí jako Banshee. Ve Frozen Throne pak dostala vzhled podobný tomu co je ve WoW.

Editováno: 5. 01. 2021 v 19.09

Nahlásit nevhodný obsah

20812206
_Thorus_ napsal 5. 1. 2021 v 17.16

Já myslel že už zemřela ve W3.

Nahlásit nevhodný obsah