Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Vývojáři RE: Village osvětlují návrat Ethana

13. únor 2021 10:30 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Už od prvního traileru není žádným tajemstvím, že Resident Evil: Village přinese další kapitolu příběhu Ethana Winterse. Až do nynější chvíle jsme ale neslyšeli, co konkrétně vývojáře k této volbě vedlo.

Vysvětlení nám poskytlo nejnovější číslo oficiálního magazínu PlayStation. V něm se vývojáři otevřeně přiznali, že hlavním důvodem k návratu Ethana, a potažmo jeho ženy byl především vztah, který si k postavám během vývoje sedmého dílu vybudovali.

Vytváření budoucích konceptů a plánování bylo něco, co se v hlavách vývojářského týmu honilo už od zakončení prací na Resident Evil 7. A jelikož Ethan přirostl členům studia za tuto dobu poměrně k srdci, nabyli jsme přesvědčení, že ještě nechceme jeho příběh definitivně opustit. Bylo naším přáním, aby mohli hráči znovu prožít další díl jeho očima. Koneckonců, hovoříme zde o přímém pokračování sedmého dílu," prohlásil producent Peter Fabiano.

Dodatečně došlo k upřesnění, že přimknutí k zavedené postavě pomohlo týmu udržet v průběhu vývoje konstantní vizi a rovněž vytvořit jeden z nejpůsobivějších herních hororů. Nakolik se tato ambiciózní tvrzení skutečně potvrdí, o tom se osobně přesvědčíme 7 května, kdy Resident Evil: Village vychází na PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One a PC

Zdroj: GamingBolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!