Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

MMORPG New World bylo opět odloženo

17. únor 2021 10:30 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Fanoušci žánru MMORPG stále marně vyhlíží New World od Amazonu. Hra byla již několikrát odložena, naposledy na jaro letošního roku. Autoři nicméně už nyní vědí, že se stále neblíží do závěrečné fáze produkce, hra byla tedy znovu posunuta.

Skutečnost oznamuje příspěvek na oficiálních stránkách. Autoři odkazují na zpětnou vazbu od hráčů, kteří měli možnost New World předběžně navštívit. Došlo tedy k revizi soubojového systému, zapracovalo se na rozmanitosti úkolů a výbavy, do hry přibyly i nové aktivity, například rybolov. Vývojáři zároveň rozšířili mapu, ta je nyní bohatší o region Reekwater.

Pozornost byla věnována také end-game obsahu, na němž se stále pracuje. Závěrečná fáze hry je také tím hlavním důvodem k dalšímu odkladu. Autoři nechtějí nic podcenit, takže si berou nějaký čas navíc, aby mohli novinku doručit v tom nejlepším možném stavu.

New World tedy otevře své brány až 31. srpna. Ještě předtím se uskuteční uzavřený betatest, jenž odstartuje 20. července. Účastnit se mohou všichni hráči, kteří si hru předobjednají. V betě už budou zpřístupněny veškeré novinky, například nová end-game zóna Ebonscale Reach.

Zdroj: Oficiální stránky

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!