Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Hitman 3 již umí stáhnout starší mapy

19. únor 2021 12:30 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

V lednu jsme byli svědky návratu holohlavého zabijáka. Neobešel se ale bez menších komplikací. Týkaly se především možnosti importovat si lokace z předchozích dvou dílů. Nyní se ale zdá, že je problém vyřešen.

Vtip je v tom, že je Hitman 3 na PC k dispozici pouze v rámci obchodu Epic Games Store, předchozí díl se ale zase objevil pouze na Steamu. IO Interactive chtělo původně zádrhel vyřešit tím, že nechá hráče za lokace z dvojky zaplatit, což se zákazníkům samozřejmě nelíbilo. Autoři tedy přislíbili, že situaci časem nějak vyřeší.

Nyní zveřejnili krátký návod, jak se k úrovním z druhého dílu dostat. K tomu je potřeba navštívit speciální stránku a vyzvednout si access pass, s nímž se lokace zpřístupní. Společnost doporučuje navštívit web na počítači, stránky totiž nejsou optimalizovány pro mobilní zařízení.

Nedávno byl představen obsah, který se ve hře v nejbližší době objeví. Jde například o speciální zakázky a předměty, za týden se navíc objeví první Elusive Target, tedy cíl, na jehož zneškodnění mají hráči pouze jeden jediný pokus.

Zdroj: IO Interactive

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!